Przyjaciele punktu zwycięstwa

Super że jesteście!

To zależy, czego od przyjaciół oczekujesz. Możesz nam zaufać, że cię nie opuścimy w dobrej czy złej doli, choćby do najgorszego końca.
Możesz też nam ufać, że strzec będziemy twojej tajemnicy lepiej niż ty sam jej strzegłeś.
Ale nie licz na nas, byśmy ci pozwolili samotnie stawić czoło niebezpieczeństwu i odejść od nas bez słowa.
Jesteśmy twoimi przyjaciółmi. Boimy się okropnie, ale pójdziemy z tobą albo za tobą, jak psy za tropem.

 

J.R.R. Tolkien „Drużyna Pierścienia”.

logo-sklepu-slav-medieval

Slav Medieval Shop

Slav Medieval Shop to projekt, który powstał z fascynacji historią.

Pracownia zajmuje się rekonstrukcją i szyciem strojów średniowiecznych, a także kostiumów fantasy oraz cosplay z seriali i gier komputerowych stawiając przede wszystkim na jakość materiałów i wykonania.

Slav Medival Shop od trzynastu lat realizuje niezwykłe pomysły swoich klientów z całego świata i nie boi się żadnych wyzwań.

Sprawdź sam i wejdź do tego fantastycznego świata!

https://slavmedievalshop.com/

https://www.facebook.com/SlavMedievalShop

logo-cooked-pan-insta-blog-o-gotowaniu

CookedPan

Jeśli cenisz sobie prostotę, lubisz zdrowo i smacznie zjeść, ale nie masz czasu by w kuchni spędzać długie godziny – to jest miejsce dla Ciebie! Na blogu Anity znajdziesz przepisy, które zarówno przypomną Ci samki dzieciństwa, jak i zabiorą w kulinarną podróż w nieznane dotąd rejony.

https://www.facebook.com/CookedPan-100750681622810

https://www.instagram.com/cookedpan

logo-napis-profoto-studio

Profoto Studio

Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa, potrzebujesz zdjęć portretowych, marketingowych, wnętrz czy architektury, reportażowych, a nawet kursu fotografii to polecamy Krzysztofa Staniszewskiego (zbieżność nazwiska nie przypadkowa ?) który od kilkudziesięciu lat nie rozstaje się z aparatem i utrwala obrazy na każdej płaszczyźnie.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony i zapoznania się z kompleksową ofertą.

www.profotostudio.pl

tel +48 601 938 545

logo firmy ale poszyte-igła z nitką

Ale!Poszyte

To artystyczny sklep z rękodziełem, w którym do tworzenia produktów dla Was, zostały wykorzystane materiały pozyskane wtórnie.

Tworzymy z pasją i największą starannością, a główne motto firmy to, dbaj o naszą planetę!

https://www.facebook.com/szyjemyzodzysku

logo skarbnica literka s znajdz dla siebie skarb

Skarbnica

Niewiele jest tak magicznych i klimatycznych miejsc jak „Skarbnica” (Warszawa, ul. Żelazna 67/29/L – podaję adres dla ciekawskich wędrowców), znajdziecie tam największy możliwy wybór figurek z filmów, gier, komiksów (Batman, Terminator, Potwór z Bagien, Flash, Muminek i wiele, wiele innych). Dodatkowo otrzymasz wyczerpujące informację od Właściciela, który potrafi zainteresować, doradzić, polecić.

Nie ważne czy chcesz rozpocząć swoją przygodę jako kolekcjoner figurek, czy jesteś weteranem tego zajęcia – znajdziesz to czego szukasz. Gorąco polecamy !!!!

https://www.facebook.com/SkarbnicaSB

logo skarbnica literka s znajdz dla siebie skarb

Lans Macabre

Jesteśmy grupą kreatywną, działająca w sferze fantastyki i gier.
Piszemy scenariusze do RPG-ów, część z nich wydajemy na DriveThruRPG w ramach wydawnictwa LM Publishing, nagrywamy poradniki na youtuba Erpegowy Yak, prowadzimy warsztaty i prelekcje na konwentach, współpracujemy z większością polskich wydawców gier fabularnych, projektujemy planszówki i karcianki, zarażamy miłością do RPGów na obozach młodzieżowych, a przede wszystkim na co dzień gramy i prowadzimy sesje RPG oraz bez końca jaramy się naszym hobby.

https://www.facebook.com/lansmacabrepublishing